PROJEKT SŁUŻBY SPOŁECZNOŚCI EWANGELIZACJI DZIECI W EUROPIE

Jeden klub świąteczny, a owocem tego wpływ na życie – życie dziecka! Czy coś takiego może wydarzyć się w twojej okolicy? W mieście? Na wiosce? Czy grupa misyjna z twojego kościoła może zebrać się razem, przygotować razem program świąteczny dla dzieci i potem razem wyruszyć, aby dzielić się Dobrą Nowiną, która jest dla każdego?

Jeśli pozytywnie odpowiesz na te pytania, to Społeczność Ewangelizacji Dzieci (CEF) jest gotowa towarzyszyć w tej służbie. Możemy pomóc poprzez dostarczenie:

» Specjalnej świątecznej lekcji i materiałów dodatkowych – ilustracji w formacie A3, zilustrowanego wersetu biblijnego, pomysłu na konkurs powtórkowy i robótkę, zaproszeń i plakatu, broszurek z historią oraz z programem, aby zorganizować spotkanie w ciekawy i interaktywny sposób.

» Warsztatu szkoleniowego o tym, jak poprowadzić klub świąteczny, gdzie poprowadzić taki program, jak użyć wszystkich pomocy wizualnych i materiałów dodatkowych w skuteczny sposób.

» Zespołu doświadczonych nauczycieli do pracy razem z waszym zespołem (według zapotrzebowania i możliwości).

» Wsparcia modlitewnego jak również okazji uczestniczenia w sieci współpracowników projektu ŚWIĘTA RAZEM. Razem możemy zrobić o wiele więcej! Razem możemy wpływać na życie wielu dzieci, gdy dzielić się będziemy wielką radością ! Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami już dziś!
(Centrum CEF, ul. Dworcowa 18, 43-211 Piasek,
tel. 32 210 52 15, e-mail: biuro@cefpolska.pl).

Zaplanuj swój udział w warsztacie ŚWIĘTA RAZEM lub zorganizuj warsztat w swoim kościele.
Zamów lekcję na klub świąteczny i materiały dodatkowe z Centrum CEF.

Zastanów się o możliwej lokalizacji spotkania dla dzieci i rozpocznij rozmowy z osobami, które muszą wyrazić zgodę na klub.

Przyłącz się ze swoją wspólnotą, we współpracy z misjonarzami CEF i wolontariuszami do projektu ŚWIĘTA RAZEM. Nie może cię zabraknąć w tym unikalnym czasie!