CZYM ZAJMUJE SIĘ CEF

Społeczność Ewangelizacji Dzieci jest międzynarodową organizacją biblijnie wierzących chrześcijan pragnących dotrzeć  z Ewangelią do dzieci spoza Kościoła. Obecnie Społeczność Ewangelizacji Dzieci (Child Evangelism Fellowship) działa w ponad 200 krajach i zrzesza ponad 3000 pełnoetatowych pracowników, z czego w Polsce 8.

Służba Społeczności Ewangelizacji Dzieci opiera się wyłącznie na zaufaniu Bogu, który pobudza wierzących do wspierania tej sprawy finansowo.

W Polsce Społeczność Ewangelizacji Dzieci rozpoczęła służbę w roku 1968, zaopatrując kościoły i pracowników wśród dzieci w materiały takie jak flanelografy, podręczniki (tzw. „Szkice Biblijne” i pieśni wizualne). Corocznie w różnych zborach odbywały się kursy szkoleniowe prowadzone przez pracowników Społeczności Ewangelizacji Dzieci.

W marcu 1993 r. została zarejestrowana Fundacja Społeczności Ewangelizacji Dzieci
z siedzibą w Pszczynie.

Jesteśmy gotowi udzielić wszelkiej informacji dotyczącej służby Społeczności Ewangelizacji Dzieci. Na życzenie wysyłamy katalog naszych materiałów i inne foldery dotyczące naszej pracy. Jesteśmy głęboko wdzięczni za wspieranie nas w modlitwach, dobrym słowem,
a także materialnie.